×

Details

تولید کننده نمونه سیم و کابل در خاورمیانه

×

Details

تولید کننده نمونه سیم و کابل در خاورمیانه

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
11تا14مهرماه1397
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
با حضور سیمند کابل
محل غرفه سالن 38مقابل درب ورود

image

کابل مسی

واژه کابل به معنای طناب کلفت می باشد که در زبان فارسی با تلفظ فرانسوی آن کاربرد یافته است . این مفهوم به دنبال به کارگیری سیم های روکش دار در صنعت برق پاگرفت و امروزه یکی از مهمترین افزارها در شبکه های برقی می باشد . امروزه با توجه به نوع مصرف هادی کابل ها از مس و یا آلومینیوم در ساخت هادی کابل ها بهره گرفته می شود . بر این اساس نوعی از کابل ها که در ساختار هادی آنها فلز مس بکار رفته است نزد عموم اصطلاحا” با نام کابل های مسی شناخته می شود .
https://www.simandcable.com/simands7X8s

image

ماده روانکاری برای کشش مفتول مس
در مقالات پیشین در خصوص ساختار شیمیایی و شرایط نگهداری مواد روانکار بحث و بررسی شد . در این مقاله سعی خواهد شد آزمون هایی که برای اطلاع از وضعیت این ماده لازم است توضیح داده شود .

بدون شک اطلاع صحیح از وضعیت ماده سبب می گردد که فعالیت های موثر و به موقع برای جلوگیری از تخریب ماده صورت پذیرد همچنین زمان بندی مناسب برای تعویض و تخلیه روانکار فاسد شده انجام پذیرد .

برای مشاهده ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک فرمایید:
https://www.simandcable.com/simanddfiyO

image

نرم کننده ها در فرمولاسیون PVC
پليمرها به دلايلي حاوي مواد افزودني هستند، پي وي سي تجاري مقدار ناچيزي مونومر، مقدار اندكي كاتاليزور و حلال را داراست كه به علت به صرفه نبودن اقتصادي از پليمر جدا نمي گردد. اين ناخالصي ها بر خواص مكانيكي پليمر بي تاثير بوده اما بر بعضي از خواص فرآيندي پليمر و بخصوص عمر قطعه پلاستيكي اثر دارند. در این مقاله به مقوله نرم کننده های PVC وعلل كاربرداین مواد خواهیم پرداخت .

نرم کننده ها یا Plasticizers عموما” از اسید استرها ، اسید فسفریک استرها ، اسید سولفونیک استرها و به طور کلی از خانواده آروماتیکها و یا آلیفاتیکها می باشند .
https://www.simandcable.com/simand1Jj00

image

مس – فراتر از یک فلز
https://www.simandcable.com/simand1dLYr

مس همه جا یافت می شود.

آیا می دانید که مس یکی از مهم ترین منابع طبیعی است؟ درباره مس چه میدانید؟ فهرستی از اطلاعات خود را در مورد مس یاد داشت کنید.مس چیست؟
مس عنصری فلزی است که به طور طبیعی در بسیاری از وجوه طبیعت حضور دارد. برخی از چیزهایی که مس را می توان به طور طبیعی در آنها یافت شامل موارد زیر است:

صخره ها و خاک
برخی از گیاهان خاص
برخی از حشرات و حلزون ها
و حتی در کبد انسان
اگر مصرف مس در حال افزایش است پس باید از معادن استخراج شود!

image